27 Mart 2017 Pazartesi

Yves Rocher'de Gençlik İksiri Kampanyası

  Uzun zamandır temiz içerikli doğal bakım ürünleri kullanmaya özen gösteriyorum. Yves Rocher de bu konudaki titizliğini bildiğim ve severek kullandığım markalardan. Şu aralar da Yves Rocher'de sizinle paylaşmak istediğim çok güzel bir kampanya var. Belki duymuşsunuzdur çok ünlü bir ürünü var Yves Rocher'in; Gençlik İksiri. İşte bu üründe 9-26 Mart arasında güzel bir indirim kampanyası var. Buradan kampanyayı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.Benim de denemeyi çok istediğim ürünlerden biri. Bahsettiğim gibi ürün içeriği konusunda çok hassasım ve satın almadan önce mutlaka detaylı bir inceleme yaparım.

Peki bu üründe neler var. Öncelikle neler yok ondan bahsetmeliyim. Silikon, renklendirici, paraben ve mineral yağlar içermiyor ve formülü %94’ten daha fazla doğal içeriğe sahip. Ayrıca yaşlanmaya neden olan faktörlerle savaşan ''elma oligosakkaritleri''; epidermis ve dermis arasındaki bağları güçlendirerek cilt sarkmalarını engelleyen collogen ve hyalüranik asit sentezini arttırarak cildi dolgunlaştıran ''yalancı iğde''; cilt hücrelerinin oksijen alımını arttıran yeşil pirinç; yine cilt sarkmasını engelleyen ''tara çekirdeği''; serbest radikallere karşı cildin kendini %93 oranında daha fazla korumasını sağlayarak cildin onarım mekanizmasını güçlendiren ''afloya''; Stres gibi dış etkenlere karşı cildin kendini %88 oranında daha fazla korumasını sağlayan ''pancar'' ve ciltteki hücre yenilenmesini %63 oranında artırarak yeniden yapılanmış bir cilt sağlayan ''aloe vera''.Gerçekten inanılmaz değerli ve bulunmaz içeriklerin bir kombinasyonu. Serum zaten 30 yaş üstü bayanlar için mutlaka kullanılmaya başlanması gereken bir bakım ürünü. Ama doğru ürünü seçmek, bitkisel içeriklerle cildimiz beslemek ve onarmak da çok önemli bir faktör. İşte bu ürün içerdiği bu değerli bileşenlerle cildi derinlemesine onarak kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda cildimize zarar veren dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer görevi görüyor.

  Bir de ürün bileşiminde yer alan afloya bitkisine değinmeden geçmek istemiyorum. Afloya cildi onarmaya, korumaya yardımcı olan, kırışıklıkların derinliğini ve hacimini azaltan tropikal madagaskar bölgesinde yetişen bir bitki. Yapraklarının kalbinde bulunan Afloyol adındaki molekül, bitkinin dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlıyor. Doğadaki bu gücü sayesinde, hava kirliliğine karşı cildi bir bariyer gibi koruyor ve  böylece cildin nefes almasına yardımcı oluyor.Peki kullanan kadınlar üzerindeki sonuçlar nasıl?

1. aydan itibaren, ürünü kullanan kadınların %73’ü ciltlerinin yeniden yapılandığını ve canlı bir görünüm kazandığını belirtmiş.
*101 kadın üzerinde 4 hafta boyunca günde 2 kez uygulanan memnuniyet testi sonucudur.
Ürün aynı zamanda %25’ten daha fazla oranda kolajen yapılanmasına yardımcı olur

Diye belirtiliyor. 

Benim deneyeceğim ürünler arasında en üst sırada şu an kendisi. Eee kampanyası da varken kaçmaz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için gerçekten çok değerli ve bu yüzden elimden geldiğince cevaplamaya ve bloglarınızı ziyaret etmeye çalışacağım.

Reklam amaçlı link verilen yorumlar YAYINLANMAYACAKTIR!

Şimdiden çoooook teşekkürler:)))

Thank you very much for passing by. I'll get back to you Asap:)))

Hype me on Lookbook!