15 Nisan 2015 Çarşamba

Bahar Alışverişleri Vol 2: Bonus Kart'la Bahar Alışverişi

  Havalar güzelleşti, ağaçlar çiçeklendi, kendimizi evden dışarı atmaya başladık ve eee tabi bahar alışverişleri de başladı. Mağazaların yeni  sezonları  vitrinlerde yerini alırken, birkaç parça birşeyler  almadan geçebilmek biz bayanlar için pek de mümkün olmuyor. Hatta kendimden biliyorum özellikle yeni sezon başlarında bu pek de birkaç parça birşeyle sınırlı kalmıyor; dahası kendimi kaybedebiliyorum. Ama herşeyin bu kadar cici ve albenili olduğu zamanlarda benim imdadıma ‘’bonus kartım’’ yetişiyor.  Alışveriş yaparken, yani  harcadıkça puanlarımız birikiyorsa ve birçok avantajdan ve taksit imkanından yararlanabiliyorsak alışveriş keyfimiz daha da artıyor sonuçta. Çünkü o biriken bonusları kullanmak da çok eğlenceli.  Hatta en eğlencelisi:)  Bazı dönemlerde bu bonuslar katlanarak kazandırıyor. Mesela Bonus Bahar Müjdesi kampanyası gibi. 15 Nisan’a kadar bonus üye işyerlerinden yapılacak her 100 tl ve üzeri market, giyim ve kozmetik alışverişine 10 tl, toplam 50 tl lik bonus hediye.  Bunun için ilk harcamadan önce ‘’BAHAR yazıp 3340’a sms atmanız yeterli. Ben de aslında size bu yazıyı hazırlarken dün yaptığım alışverişte de bu fırsattan yararlanmanın mutluluğu içerisindeyim Eee bide tatildeyim alışveriş daha da çok hakkım.

  Bu kartın tek avantajı bonuslar ve kampanyalar değil tabiki. Ayrıca Bonus Kart’la emlak verginizi de yatırabiliyorsunuz. Emlak vergisi ödemesi işleminizde Bonus'un taksitli ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor, ödemenizi Garanti İnternet Şubesini kullanarak hızlıca yapabiliyorsunuz. İnternetten emlak vergisi ödeme işleminizi ise Bireysel İnternet Şubesi Ödemeler menüsünde yer alan Devlet/Vergi adımından gerçekleştirebilir, ödemenizi Bonus'a özel fırsatlarla tamamlamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Diğer detayları merak ederseniz buradan inceleyebilirsiniz.


O zaman iyi alışverişler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için gerçekten çok değerli ve bu yüzden elimden geldiğince cevaplamaya ve bloglarınızı ziyaret etmeye çalışacağım.

Reklam amaçlı link verilen yorumlar YAYINLANMAYACAKTIR!

Şimdiden çoooook teşekkürler:)))

Thank you very much for passing by. I'll get back to you Asap:)))

Hype me on Lookbook!